Papaz Büyüsü Yapan Hocanın Nitelikleri

Herkesin papaz büyüsü yapması diye bir şey söz konusu olamaz. Papaz büyüsü yapan hocalar mutlaka dikkatli olmalıdır ve bilgi birikimleri ile karşılarındaki kişileri özel olarak etkilemeyi başarmalıdır. Papaz büyüleri basit çalışmalar olmadığı gibi, aynı zamanda tehlikelidir. Sonuçları muhteşem olduğu gibi, çok sayıda kişinin hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlü bir yöntem olsa da, papaz büyüsü yapan hocaların bilgili ve özel nitelikli olması çok önemlidir.

Papaz büyüsü yapan hocalar farklı büyü ekollerini bir arada birleştirmektedir. Örneğin, hüddamlar ve astroloji papaz büyüsünde bir arada kullanılır. Hüddamlardan yararlanılan bir büyü çalışmasında, hangi hüddamın hangi saatlerde aktif olacağını belirlemek için mutlaka astrolojiden yararlanmak gereklidir. Bu durum da medyum hocaların fazlasıyla dikkatli olmasını gerektirir.

Sadece dikkat ve bilginin yeterli gelmediği papaz büyüleri içerisinde, medyum hocanın kuvvetli bir enfese sahip olması da elzemdir. Eğer hoca yeteri kadar nefesi kuvvetli birisi değilse, yaptığı çalışmanın hiçbir anlamı kalmayacaktır. Papaz büyüsü yapan hocalar yaptıkları çalışmaları hüddamlara hükmederek gerçekleştirir. Eğer hüddamlar yeteri kadar güçlü bir medyum hocadan hüküm almazlarsa çalışmayı terk ederler ve yapılan hiçbir şeyin anlamı kalmaz. Aynı şekilde yapılan çalışma gerçekleşmez.

Papaz büyüsü yapan hocalar hüddamlar dışında yalnızca enerjileri de kullanarak hareket edebilir. Eğer bu enerjiler bilinçsiz şekilde kullanılırsa büyünün etkisini azaltarak sonuç alınamamasına neden olur. Bu nedenle, yapılacak tüm işlemlerde medyum hocaların yüksek derecede bilgi birikimine ve nefes gücüne sahip olması önemlidir.

Papaz büyülerinde hüddamların işin içine girmesi çok daha farklı bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Kimi zaman hüddamlar kontrolden çıkarak, medyum hocanın istekleri dışında hareket edebilir. Bu gibi durumlarda papaz büyüsü yapan medyum hocaların bilgisini ve nefes gücünü kullanarak hüddamlar üzerinde tekrar hüküm sağlaması gerekir. Bunu yapamaması durumunda hem çalışmayı yapanı hem de kendini tehlikeye atar.

Medyumluk, özellikle papaz büyüsü konusuna gelince çok ciddi bir iştir. Mutlaka dikkatli olunması, çalışmaların uygun şekilde gerçekleştirilmesi ve bunun gibi özel nitelikler gereklidir. Papaz büyüsü yapan medyum hoca bu niteliklere sahip değilse çalışmayı başka birine yaptırmanız tavsiye edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s