Papaz Büyüsü ve Hüddamlar

Papaz büyüsü, bilinen büyüler içerisinde en güçlüsüdür. Oldukça eski bir büyü olan papaz büyüsü, neredeyse her dönemde oldukça yoğun kullanılmış ve pek çok farklı versiyonu ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, papaz büyüsü hakkında efsaneler de her geçen gün çoğalmaktadır.

Papaz büyüsü ile ilgili ortaya atılan efsanelere göre, bu büyü manevi dünyaları direk olarak görebilen bir papaz tarafından ortaya çıkarılmıştır. Büyünün ne şartlarda, kim tarafından ortaya çıkarıldığı net olarak bilinmiyor olsa da, papaz büyüsünün pek çok türünde hüddamlara ve cin benzeri varlıklara başvurulduğu düşünülmekte.

Bir büyü ne kadar uzun süre kullanılırsa o kadar farklı yöntemler ortaya çıkar. Papaz büyüsü de tam olarak bu doğrultuda, pek çok farklı alternatif uygulama yöntemine sahiptir. Kimi medyum hocalar papaz büyüsü için sadece enerjileri tercih ediyor olsa da, kimi medyum hocalar hüddam ve diğer varlıkların yardımına başvurabilmektedir.

Medyum hocaların papaz büyüsü konusundaki ortak noktası, her koşulda oldukça güçlü olduğu ve kesinlikle profesyonel kişiler tarafından, bilinçlice uygulanması gerektiğidir. Güçlü bir büyü olması nedeniyle, kesinlikle yüksek dikkat gerektirir. Eğer yanlış bir uygulama yapılırsa bu durum büyünün etkisinin azalmasına neden olabileceği gibi, aynı zamanda zararlı da olabilir.

Papaz büyüleri iki şekilde gerçekleştirilir. İlkinde yalnızca kişiler enerjisi kullanılır ve bu enerji istenen şekilde yönlendirilir. İkinci yöntemde ise, manevi dünyada her daim var olan fakat insanlar tarafından görülmesi çok zor olan hüddam varlıkları kullanılır. Hüddam varlıkları, güçlü medyum hocadan gerekli komutu alır ve bu komut doğrultusunda hareket eder.

Medyum hocalar, özellikle yoğun çalışma gerektiren büyüler için hüddamların gücüne başvurmaktadır. Hüddamlar direk olarak hedefe odaklanarak, gerekli etkiye vesile olmakla sorumludur. Örneğin, aşk için yapılan bir papaz büyüsünde, hüddam direk olarak aşık edilecek kişiye odaklanacak ve gereken çalışmayı yapacaktır. Hüddamın etkisiyse, medyum hocanın nefes gücüne bağlı olarak artacak veya azalacaktır. Eğer medyum hoca, hüddama doğru şekilde hükmedebilirse, büyü hem hızlanır hem de çok daha etkili olur.

Papaz büyüleri tehlikelidir, özellikle hüddam ile yapılan çalışmalar daha büyük tehlike içerir. Ancak, doğru hoca tarafından yapılan papaz büyüsünün hiçbir tehlikesi bulunmaz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s